Přeskočit na obsah

Korado-Tour.cz

Sledujte nás:

output-onlinepngtools(11)

TERMÁLNÍ LÁZNĚ JELENÍ HORA

Termíny: 12.2.2023, 26.3.2023 6.5.2023

Ceplické termální lázně jsou komplexem rekreačních a sportovních bazénů, jedinečným v dolnoslezském kraji (vojvodství) a v celé oblasti Krkonoš. Výjimečnost Cieplických termálních lázní spočívá v tom, že využívají termální vodu, jejíž chemické složení a teplota jsou unikátní v evropském měřítku, což má neocenitelný, blahodárný vliv na regeneraci celého organismu.
Cieplické termální lázně se nacházejí v lázeňském centru Jelení Hory – Cieplice. Okolí komplexu tvoří dva památkové parky – Norský park a Lázeňský park. Od Prahy jsou vzdálené jen 160 km, takže už za necelé 3 hodinky si můžete užít tamtí termální vody. Ráno vyjedeme z Prahy přes Poděbrady, Mnichovo Hradiště, Turnov a Liberec, večer se vrátíme zpět do ČR.
Komplex tvoří rekreační bazén, dětský bazén se skluzavkou, hydromasáže, masážní lavice, venkovní termální bazén, venkovní bazén s toboganem, vnitřní tobogan, ve spa části potom naleznete sauny, jacuzzi, masážní trysky, ledovou fontánu, sněžnou jeskyni, tepidárium,relaxační část s vyhřívanými lehátky.

1200 Kč

Cena obsahuje dopravu, služby technického průvodce, celodenní vstup do termálních lázní a SPA.


Objednávky a více informací: +420 731 408 257 , info@korado-tour.cz

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *