Přeskočit na obsah

Korado-Tour.cz

Sledujte nás:

output-onlinepngtools(11)

JARNÍ HOLANDSKO – SÝRY, KVĚTINY, MLÝNY A DŘEVÁKY


Termín: 21. 4 – 23.4.2023
Cena: 3100 Kč
Trasa: Brno, Jihlava, Benešov, Praha, Lovosice, Ústí nad Labem.
Pojeďte s námi shlédnout to nejlepší z Holandska.
V pátek v odpoledních hodinách se nalodíte do pohodlného autobusu, přes noc se přesuneme do Holandska a ráno se již můžete kochat krásami této úžasné země, kterou si Holanďané z větší části vytvořili sami.
Nejdříve proto navštívíme pobřežní lázeňské a sportovní městečko Zandvoort, které je nazýváno pláží Amsterdamu. Krátká procházka po písečných dunách, chránící vnitrozemí a malé občerstvení přijde určitě vhod. V blízkosti se také nachází závodní dráha Formule 1.
Následně se přesuneme do jedinečného skanzenu u řeky Zaan „Zaanse Schans“ s funkčními větrnými mlýny, množstvím obytných i hospodářských stavení. Budeme mít možnost shlédnout tradiční výrobu dřeváků a sýrů – prohlídka je zdarma. Individuální možnost občerstvení v restauraci v objektu skanzenu.
Samozřejmě na nás čeká i shlédnutí květinového korza. Jedná se o průvod alegorických vozů z tisíců řezaných jarních květin a jde o největší květinovou slavnost v Holandsku. Průvod začíná dopoledne v Noordwijku a končí večer v Haarlemu. Trasa této velkolepé podívané je 42 km. Průvod doprovázejí mažoretky a živá hudba.
Pak už na nás čeká hlavní město Amsterdam se svým zajímavým historickým centrem protkaným kanály a nespočetnými mosty. Projdeme se historickým centrem města, náměstí Dam s královským palácem a Novým kostelem, plovoucí květinový trh, Mincovní věž , muzea a také světově známou čtvrť Červených luceren. Nádheru měšťanských domů a dalších zajímavých staveb pak budeme mít možnost shlédnout při projížďce lodí.
Večerní přesun do České republiky.


V ceně je doprava, technický doprovod, odborný průvodce v Holandsku, nealko nápoj a drobné občerstvení v autobusu.
Více informací: info@korado-tour.cz nebo tel 731 408 257.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *