Přeskočit na obsah

Korado-Tour.cz

Sledujte nás:

output-onlinepngtools(11)

RAKOUSKÉ JEZERO ATTERSEE – KOUPÁNÍ NEBO PROJÍŽĎKA NA KOLE.

RAKOUSKÉ JEZERO ATTERSEE – KOUPÁNÍ NEBO PROJÍŽĎKA NA KOLE.

Termíny: 10.6.2023, 22.7.2023

CENA: 1500 Kč

Atterské jezero se nachází v populární rakouské oblasti Solná komora. V létě nabízí skvělé podmínky ke koupání, potápění, ale také k cyklovýletům a pěší turistice v blízkém okolí.

Ledovcové jezero o rozloze 46,7 km2 se chlubí průzračně čistou vodou. Není divu, že jednou z oblíbených aktivit u Attersee je právě potápění. Hloubka jezera dosahuje v některých místech až 170 metrů, přičemž viditelnost pod hladinou je 25 metrů.

V okolí jezera funguje několik potápěčských center, kde si zapůjčíte vybavení a zajistíte instruktorské lekce. Pokud vám stačí pohled na vodní hladinu shora, užijte si u Attersee koupání a relax na některé z upravených pláží nebo se projeďte po jezeře výletní lodí.

Jestli raději odpočíváte aktivně, můžete si půjčit jízdní kolo a udělat si krásnou projížďku.

Také tu funguje půjčovna vodních lyží, šlapadel, nepřeberné možnosti potápění, koupaliště s tobogánem, rybaření a také procházky po okolí.

V blízkosti jezera se nachází několik restaurací, kde si můžete dát výborný oběd či večeři, specializují se na čerstvé ryby.

V brzkých ranních hodinách vyjedeme z Prahy, přistavení je možné v Benešově, Táboře, Českých Budějovicích, dopoledne jsme na místě a čeká Vás celý den u jezera. Ve večerních hodinách odjedeme zpět do Čech.

Cena obsahuje dopravu, technický doprovod, nealko nápoj a drobné občerstvení v autobusu.

Objednávky: info@korado-tour.cz nebo tel. 731 408 257

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *